Послуги нашої клініки

 1. Проведення медичного огляду моряків з метою визначення придатності за станом здоров’я для роботи на суднах відповідно до вимог міжнародних конвенцій та Національного законодавства України.
 2. Медичний огляд на право керування транспортними засобами. Сьогодні медична довідка для водіїв потрібна: при оформленні водійських прав; відновленні втрачених водійських прав; внесення коригування в особистих даних; при оформленні ДТП; при проведенні техогляду. Необхідні документи для отримання довідки для водіїв: • паспорт громадянина України; • дві фотографії 3 × 4; Для отримання медичної довідки 083 / о, пацієнти проходять огляд фахівцями, проходять необхідні функціональні і лабораторні обстеження. У медичному центрі «Одеса Медікал» оформляємо медичну довідку для водія встановленого зразка швидко, якісно і з мінімальними витратами часу!
 3. Медичний огляд на право зберігання та носіння зброї. «Медичну довідку для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи», форма 127 / о. У медичному центрі «Одеса Медікал» оформлення даної медичної довідки не займе у вас багато часу. Наші фахівці кваліфіковано проведуть медогляд. Необхідні документи • паспорт • військовий квиток • дві фотографії 3 × 4 • сертифікат від нарколога, психіатра
 4. Медичний огляд на право керування водно-моторним (маломірних) флотом.
 5. Медичний огляд працівників громадського харчування торгівлі (декретованих контингенту населення).
 6. Медичний огляд при прийомі на роботу, а також осіб з шкідливими і небезпечними умовами праці.
 7. Медичний огляд для абітурієнтів (Ф-086 / о). • паспорт • виписка з амбулаторної картки • флюрография • виписка про щеплення • назви навчального закладу Медична довідка форми 086-у є медичний документ, який в обов’язковому порядку потрібно надати абітурієнту при вступі до ВНЗ. У медичному центрі «Одеса Медікал» у зручний для Вас час оформимо медичну довідку для абітурієнта 086 / о. Наші фахівці – це одна дружна команда, націлена на швидке і якісне виконання роботи.
 8. Організація і проведення перед рейсових та після рейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів.
 9. Організація і проведення психофізіологічного тестування.
 10. Лабораторна діагностика
 11. Медична практика (за визначеним переліком лікарських спеціальностей)
 12. Проведення профілактичних заходів, що включають профілактичні огляди та оздоровлення, в тому числі на договірній основі з підприємствами, організаціями та окремими громадянами.
 13. Організація і контроль за проведенням статистичного обліку та звітності, а також безпосередня робота зі складання звітів про надану медичну допомогу.
 14.  Інша діяльність, яка не заборонена законодавством України і відповідає основній меті Установи.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!